Bartosz Wacławski liderem nowego zespołu w Dziale Usług Outsourcingowych BCC | All for One Poland

Bartosz Wacławski liderem nowego zespołu w Dziale Usług Outsourcingowych BCC

W strukturach BCC został wyodrębniony nowy zespół, zajmujący się wsparciem użytkowników SAP po stronie Klientów. Obszar kompetencji nowego zespołu to gospodarka materiałowa i magazynowa (SAP MM i WM). Liderem zespołu został Bartosz Wacławski.

BCC od 2004 r. świadczy usługi serwisu aplikacyjnego SAP, polegające na zdalnej pomocy kluczowym użytkownikom u Klientów. Z takich usług korzysta już ponad 30 firm (w tym m.in. ABB, Elite Cafe, Grupa Metro, Kompania Piwowarska, Opoczno, Tchibo), a BCC jest najczęściej wybieranym dostawcą serwisu aplikacyjnego SAP w Polsce.

"W odpowiedzi na potrzeby Klientów intensywnie rozbudowujemy team konsultantów serwisowych BCC. Obecnie w kilku zespołach modułowych pracują specjaliści od wszystkich najważniejszych funkcjonalności SAP ERP i SAP Business Intelligence. Wymagania rynku i rosnącej organizacji serwisowej sprawiły, że zdecydowaliśmy się wyodrębnić Zespół Serwisu Aplikacyjnego MM, WM" – mówi Grzegorz Gołba, Menedżer Serwisu Aplikacyjnego w Dziale Usług Outsourcingowych BCC.

Szefem nowego zespołu jest Bartosz Wacławski, konsultant BCC od 2005 r., certyfikowany specjalista SAP w zakresie MM, z doświadczeniem w serwisie i wdrożeniach SAP oraz zarządzaniu procesami zakupowymi w branży motoryzacyjnej. Nowy zespół został wyodrębniony z kierowanego przez Zbigniewa Gorwę zespołu wsparcia aplikacyjnego w obszarze logistyki.

Nasze referencje

Poradniki

Aktualności

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email






    Informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.


    61 827 70 00

    Biuro jest czynne
    od poniedziałku do piątku
    w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

    Kontakt ogólny do firmy
    office.pl@all-for-one.com

    Pytania o produkty i usługi
    info.pl@all-for-one.com

    Pytania na temat pracy i staży
    kariera@all-for-one.com

    This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.