Rozwiązania in-memory pozwalają na radykalne zwiększenie mocy obliczeniowej systemów IT. Koncepcje, które jeszcze kilka lat temu były rozważane wśród naukowców, stały się domyślnymi rozwiązaniami przy wdrażaniu nowych systemów IT. SAP jako pierwszy z największych dostawców systemów IT dla przedsiębiorstw, stworzył i udostępnił technologię in-memory na dużą skalę. Wspólnie z partnerami odpowiedzialnymi za produkcję serwerów SAP stworzył odpowiednie oprogramowanie bazy danych, które stało się podstawą najpierw dla hurtowni danych, a następnie systemów ERP i kolejnych rozwiązań z rodziny SAP. To właśnie HANA.
Mimo że termin HANA wśród klientów SAP jest już dobrze znany, to doświadczenia BCC pokazują że w natłoku informacji na temat HANA, ginie podstawowy przekaz o podstawach technicznych nowej technologii. Dlatego zapraszamy wszystkich głodnych wiedzy, odpowiedzialnych za IT i systemy SAP na warsztaty, na których wyjaśnimy podstawy:
- Czym jest SAP HAHA a przede wszystkim czym różni się od rozwiązań dotychczas wykorzystywanych w systemach SAP?
- W jaki sposób przebiega proces migracji z klasycznej bazy danych do bazy HANA? Na co należy zwrócić uwagę przygotowując się do takiego projektu i czego można się spodziewać w jego trakcie?
- Jak pokazać użytkownikom biznesowym co zyskamy migrując do SAP HANA?
- W jaki sposób dobrać technologię i wielkość sprzętu aby była odpowiednia do potrzeb firmy i systemów SAP? Jak korzystać z HANA jeśli wolimy rozwiązania wirtualne?
- Jak zapewnić bezpieczeństwo systemów w nowej technologii przez budowanie rozwiązań wysokiej dostępności?
- Z jakiej architektury systemów SAP HANA skorzystać, aby zapewnić najlepszy stosunek jakości do ceny?
Odpowiemy również na Państwa pytania dotyczące technologii oraz podzielimy się doświadczeniami z projektów migracji do HANA, które już przeprowadziliśmy – zarówno dotyczących systemów hurtowni danych jak i ERP. Będzie również możliwość zobaczenia HANA na żywo!
Dla tych z Państwa, którzy będą zainteresowani poznaniem tematu jeszcze bardziej szczegółowo, zaproponujemy dodatkowe zagadnienia jak choćby wykorzystanie technologii Near-line storage (SAP IQ), replikację danych między bazami innych dostawców a SAP HANA (SAP SLT, Data Provisioning, i inne), powiemy też w jaki sposób HANA powinna być monitorowana i jak integruje się z systemem SAP Solution Manager.
Warsztaty prowadzimy w formie dedykowanych konsultacji w siedzibie klienta, bądź w formie spotkania w grupie kilku klientów w biurach BCC w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Bydgoszczy lub Berlinie. Akcja trwa do końca maja br.
Jeśli są Państwo zainteresowani wzięciem udziału w warsztatach, serdecznie zapraszamy do kontaktu.