Program stażowy 2015 w BCC | All for One Poland

Program stażowy 2015 w BCC

Nie warto niczego zostawiać na ostatnią chwilę. Proponujemy zatem, aby powoli już planować swoje wakacje i decydować, czy chcecie je spędzić na zdobywaniu pierwszych doświadczeń zawodowych w BCC.

Mocne atuty przemawiające za tym, aby odbyć staż w BCC to przede wszystkim ogromna możliwość rozwoju – zarówno poprzez naukę własną (niestety, od tego nie uciekniecie nawet w wakacje), jak i poprzez realizację zadań wyznaczanych przez mentora-opiekuna. Najłatwiej zdobywa się wiedzę poprzez praktykę i popełnianie błędów… Tak, są one naturalną częścią rozwoju.

W dodatku zawsze można liczyć na pomoc kolegów i koleżanek z zespołu. Nawet jeśli są zajęci, zawsze znajdą chwilę na to, aby odpowiedzieć na pojawiające się pytania. To po prostu część naszej kultury organizacyjnej.

Jeśli to choć trochę Was zainteresowało, więcej szczegółowych informacji i konkretne oferty stażowe znajdziecie na naszej stronie.

 

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email






    Informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.


    61 827 70 00

    Biuro jest czynne
    od poniedziałku do piątku
    w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

    Kontakt ogólny do firmy
    office.pl@all-for-one.com

    Pytania o produkty i usługi
    info.pl@all-for-one.com

    Pytania na temat pracy i staży
    kariera@all-for-one.com

    This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.